Шифра: 001-033-0006 Категории: , , Бренд:

Лед сијалица 6W 001-033-0006 RUSTIC TUBE-6

250 ден


001-033-0006 RUSTIC TUBE-6 

 


Share it:
Напојување

220V-240V

Моќност

6W

Димензија

185*30mm

Димабилни

Не

Боја на светлина

2200К

Лумени

540lm

Енергетска ефикасност

А+

Бренд

Horoz

Гаранција

2 Години

Коментари

Сè уште нема коментари.

Бидете првиот што ќе коментирате “Лед сијалица 6W 001-033-0006 RUSTIC TUBE-6”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *