Шифра: 001-033-0008 Категории: , , Бренд:

Лед сијалица 8W 001-033-0008 RUSTIC TUBE-8

300 ден


001-033-0008 RUSTIC TUBE-8

 


Share it:
Напојување

220V-240V

Моќност

8W

Димензија

235*30mm

Димабилни

Не

Боја на светлина

2200К

Лумени

720lm

Енергетска ефикасност

А+

Бренд

Horoz

Гаранција

2 Години

Коментари

Сè уште нема коментари.

Бидете првиот што ќе коментирате “Лед сијалица 8W 001-033-0008 RUSTIC TUBE-8”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *