Шифра: LB48-00820 Категории: , , Бренд:

Лед сијалица 8W-E27-720LM-G125-2700K dimabilna

300 ден


LAMBARIO-ADVANCE-8W-E27-G125-AMB-FLM-DMB-2700K-LED BULB

 


Share it:
Напојување

220V-240V

Моќност

8W

Димензија

125*128

Димабилни

Да

Боја на светлина

2700К

Агол на светење

300°

Енергетска ефикасност

А+

Бренд

lambario

Коментари

Сè уште нема коментари.

Бидете првиот што ќе коментирате “Лед сијалица 8W-E27-720LM-G125-2700K dimabilna”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *