Шифра: 000435 Категории: , Бренд:

ЛЕД SMD Рефлектор со сензор бел 10W 6000K

650 денShare it:
Моќност

10w

Напојување

AC220-240V

Енергетска ефикасност

А+

Боја на светлината

White Light

Агол на светење

120°

Лумени

800lm

Работна температура

-20 +45

Заштита

Ip65

Материјал

алуминиум/стакло

Работен век

30.000 часа

Коментари

Сè уште нема коментари.

Бидете првиот што ќе коментирате “ЛЕД SMD Рефлектор со сензор бел 10W 6000K”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *