Прикажани 1–15 од 18 резултати

  • View as:
  • Sort by:
1200 ден

ДОСТАПНОСТ:На залиха

1200 ден

Благодарение на SMD LED технологијата плафонерката Shark со вграден сензор за движење со опсег 360°. Нуди максимална ефикасност при осветлување на внатрешни простории и надворешни површини. Одлична за инсталирање на тавански ѕидови, структури од гипс картон, но и цврсти површини.

Спореди
300 ден

ДОСТАПНОСТ:На залиха

Спореди
360 ден

ДОСТАПНОСТ:На залиха

Спореди
300 ден

ДОСТАПНОСТ:На залиха

Спореди