Шифра: VIKO36U Категорија: Бренд:

ВИКО УГР 36

700 ден


ВИКО УГР 36

Таблите се опремени со сите потребни делови за монтажа:

– DIN шина

– Изолирани клеми за нула и заземјување

– Прибор за монтажа

– Упатство за употреба и монтажа

 


Share it:
Бренд

Viko

Димензија

314*440*105(73)

Заштита

IP40

Места за осигурачи

36

Тип

Уградна

Стандард

IEC / EN 60670-1

Коментари

Сè уште нема коментари.

Бидете првиот што ќе коментирате “ВИКО УГР 36”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *