Шифра: 2021 Категории: , Бренд:

Спот тело Бело 1*GU10

500 ден


Шифра: 2021


Share it:
Боја на тело

Бела

Димензија

ф120×145 mm

Фасонка

GU10

IP Заштита

IP20

Максимална моќност

1*10W лед

Коментари

Сè уште нема коментари.

Бидете првиот што ќе коментирате “Спот тело Бело 1*GU10”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *