Шифра: 5730 Категории: , , Бренд:

Лед Лента Ригид Бар 220v 6000k

150 ден


Цената е за метар должен.


Share it:
Напон на работа

220V

Тип

SMD Led

Работна температура

-30°C/+50°C

Боја на светлината

6400k

Агол на светење

120°

Време за вклучување

0.2 сек.

Енергетска ефикасност

А+

Работен век

25000 часа

Коментари

Сè уште нема коментари.

Бидете првиот што ќе коментирате “Лед Лента Ригид Бар 220v 6000k”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *